Westermans International Together we Weld the World

Call us on:
+44 (0)116 269 6941
Email us:
[email protected]
Westermans International

Our Products


LMBA Finalist Badge International Trade Award

Oferujemy wysokiej jakości maszyny spawalnicze, do cięcia i ustalające, wyłącznie znanych producentów

Peter Westerman International Supplies

Witamy

Firma Westermans International jest dostawcą nowych, używanych i regenerowanych urządzeń spawalniczych, przecinarek plazmowych, przecinarek do profili i przyrządów ustalających dla przemysłu metalurgicznego na całym świecie.

Od wczesnych lat 60-tych z sukcesem dokonujemy zakupu oraz sprzedaży urządzeń i maszyn spawalniczych na terytorium Wielkiej Brytanii. Naszym kluczem do sukcesu jest posiadanie stałej, bogatej oferty produktowej. Z dumą prezentujemy największą gamę używanych maszyn przemysłowych w Europie.

Oferujemy wysokiej jakości maszyny spawalnicze, do cięcia i ustalające, wyłącznie znanych producentów.

Nasi zadowoleni klienci zawsze do nas wracają. Powodów jest wiele:

  • Zapewniamy wysokiej jakości obsługę klienta od momentu złożenia zapytania aż po jego realizację.
  • W krótkim czasie spełniamy indywidualne wymagania klienta.
  • Utrzymujemy bliskie relacje z klientami i dostawcami.
  • Oferujemy specjalistyczne wsparcie techniczne.
  • Oferujemy szeroką gamę produktów, spełniających oczekiwania cenowe klientów.
  • Udzielamy gwarancji na sprzedawane maszyny.

Urządzenia spawalnicze, przecinarki plazmowe do profili i przyrządy ustalające

Naszym kluczem do sukcesu jest...uczciwość w biznesie i...międzynarodowy zasięg!

Jesteśmy świadomi, że dla wielu klientów dokonywanie zakupów w firmie, której siedziba mieści się za „wielką wodą”, może budzić wątpliwości. Dlatego pragniemy zapewnić naszych klientów, że niezależnie od lokalizacji ich firmy, zawsze i w każdym miejscu na świecie zapewniamy najwyższą jakość usług.   80% oferowanych przez nas urządzeń spawalniczych jest eksportowanych. Posiadamy zatem ogromne doświadczenie w zakresie usług transportowych oraz związanych z tym procedur dotyczących wymaganej dokumentacji i opłat celnych.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych używanych maszyn spawalniczych lub ich Wyceny prosimy o kontakt. Polecamy także skorzystanie z sekcji Często zadawane pytania (FAQ), gdzie również można znaleźć przydatne informacje.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej Galerii urządzeń spawalniczych sprzedanych do tej pory na całym świecie oraz obejrzenia w serwisieYouTube filmu prezentującego oferowane przez nas urządzenia przemysłowe.

Skontaktuj się z nami, korzystając z zakładki Kontakt.Siedziba firmy: Leicestershire, AngliaZnajdź nas na mapie Google.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki. Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu podróży, dostarczając wszelkich niezbędnych informacji dotyczących położenia najbliższych lotnisk, stacji kolejowych oraz hoteli.

Dostarczamy urządzenia spawalnicze do każdego miejsca na świecie.Współpracujemy z siecią spedytorów, oferujących nam bardzo konkurencyjne ceny w zakresie wysyłki, opłat dotyczących transportu paczek oraz opłat za kontenery.

Aby dowiedzieć się więcej, skorzystaj z zakładek O nas lub Dlaczego my?.Jesteśmy brytyjską firmą rodzinną i z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli twoje zapytanie wymaga tłumaczenia, zajmiemy się tym.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą bardzo chętnie dostarczymy referencje od naszych klientów, którzy dokonali wcześniej zakupu spawarek lub przecinarek plazmowych, z regionu, w którym mieści się siedziba Państwa firmy. Polecamy również przejrzenie Opinii naszych klientów z całego świata.

Spawanie łączy

 
Together We Weld the World
© Copyright 2006-2018 Company Registration Number 4945851 VAT Number GB 399 6230 06 - Site Developed by Tony Hearn Ltd - Web Developer Nottingham
mailinglist
Register today and receive your Unique Discount Code, Latest Stock and Special Offers: Linked In Twitter Facebook YouTube
Back to top